Rezervo tani EN
main-2

Art unik
Përjetoni Hotelin

Data e fillimit

25 September

Data e përfundimit

26 September

Lloji i Dhomes

Suita Junior

Të rriturit

2

Hotel

Prona e Hotel Area është 4 minuta më këmbë nga plazhi. I ndodhur në Ksamil, 300 m larg plazhit të Ksamilit, Hotel Area ofron akomodim me një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas dhe një bar. Duke u mburrur dhoma familjare, kjo pronë gjithashtu ofron mysafirëve një tarracë dielli.

Dhomat

Lista e plazheve

Plazhet me muzikë të lartë

 • - Mulino

 • - Veranda Apollonia

 • - Principote

Plazhet për të ecur

 • - Abiori

 • - 3 Ishujt

 • - Ostro

 • - Nepsi

Plazhet me makinë

 • - Arameras

 • - Pema e thate

 • - Pasqyrat

 • - Shpella e pellumbave

ksamil-beach ksamill-beach-quay ksamil-beach-albania

Restoranti i ëndrrave tuaja

Relaksohuni në restorant pas një dite të gjatë duke eksploruar qoshet e Shqipërisë. Hoteli është i pajisur me restorant, spa etj. Në pjesën e pasme të hotelit, një oborr sekret përmban një hapësirë ​​ëndrrash. Ne ishim të tronditur nga jeta e egër që rrethonte ndërtesën.

Si banorë të qytetit, diçka kaq e pastër dhe e paprekur mund të duket pothuajse fantastike, por ka qenë këtu për shumë e shumë vite. Një kanavacë jeshile e përqafuar nga ngjyra e qiellit blu. Një parajsë që ndërpret fytyrën konkrete të qytetit.

Lexo më shumë
restaurant restaurant-2

Lokacioni

Rruga Butrinti SH81, 9706 Ksamil, Albania

2.4 km

nga qendra e qytetit

30.4 km

nga Tirana

0.8 km

nga atraksioni më i afërt

Regjistrohu për gazeten tonë