EN

Dhomat

Dhomë Binjake

Dhoma dyshe ka shumë hapësirë për t’u çlodhur. Për shembull, me një libër, një film ose një pije nga dhoma e pritjes.

Lexo më shumë

Dhome dyshe

Ngrohtësia, luksin dhe rehatine ju e gjeni ne dhomen tone dyshe.
Me pak fjalë, gjithçka për një qëndrim të këndshëm në Area hotel dhe plazhin e Ksamilit.

Lexo më shumë

Suitë luksoze

Dhoma Jonë Dyshe Luksoze është dhoma më e madhe në Area hotel.
Nëse dëshironi më shumë rehati, jeni gjithmonë të mirëpritur në sallonin tonë relaksues !

Lexo më shumë

Dhome treshe

Dhomë e përshtatshme për deri në 3 mysafirë .
Ju mund të shijoni kafenë tuaj të mëngjesit ose të lexoni një gazetë në ballkonin e dhomës dhe të shijoni pamjen e qytetit .

Lexo më shumë

Suitë Superiore

Suita superiore është një akomodim në stilin e studios elegante i përshtatur në dy dhoma

Lexo më shumë

Suita Junior

E dizajnuar me luks Junior suite ndodhet në katin e fundit të AREA hotel . Junior Suite ka një dizajn bashkëkohor dhe dimensione prej (32 m2).

Lexo më shumë

Regjistrohu për gazeten tonë