EN

Suitë Superiore

250 € / nata

Ngjyra e thellë e dhomës në të kuqerremtë dhe nuancat e lehta që e thyejnë ngjyrat e ambientit bëjnë që tju kujtojnë perëndimin e mbrëmjes së qytetit , duke I dhënë dhomës një ndjesi rehatie. Dhoma superior është pak më e gjerë sesa një dhomë standarte duke ju lejuar një qëndrim më të rehatshëm.

 • 56M2
 • TV
 • Kondicioner
 • WiFi falas
 • Jacuzzi
 • Frigorifer
 • Tharëse flokësh
 • Espresso per kafe dhe çaj
 • Minibar

Zbuloni dhomën me ballkon francez

DBC_9499

Dhoma treshe përfshin dritare me kthesë, dysheme të lehta, pasqyrë zmadhuese. Dhoma ka gjithashtu kondicioner, TV, minibar dhe kasafortë.

Ballkoni francez në dhomë ofron një pamje unike të Tiranës. Kaloni mbrëmje të ngrohta në të, bëni foto dhe kënaquni.

DBC_9506
DBC_9511

Objektet

 • Recepsion 24h
 • Mobilje në natyrë
 • Bar
 • Mëngjesi falas
 • Wi-Fi është i disponueshëm në të gjitha zonat dhe është pa pagesë
 • Parkimi falas është i mundur në vend (rezervimi nuk është i nevojshëm).
 • Pastrimi i përditshëm i dhomës. (Peshqirët ndërrohen çdo ditë, çarçafët një herë në dy ditë).
 • Magazinimi i bagazheve
 • Këmbim Valutor
 • Lavanderi (pagesë shtesë)
 • Kondicioner
 • Lift
 • Dhoma familjare
 • Pronë jo duhanpirëse
 • Pishinë sezonale për të rritur dhe fëmijë
 • Peshqirë për pishina/plazh
 • Krevat për fëmijë (sipas kërkesës)
 • Frigorifer i vogël ftohës në çdo dhomë

Siguria e klientit

 • Fikese zjarri
 • Alarmet e tymit
 • Alarmi sigurie
 • Siguri 24 ore
 • Kasafortë në çdo dhomë

Orari i hyrjes dhe daljes

 • Regjistrimi nga ora 13:30 deri në 23:30
 • Personi që bën regjistrimin duhet të jetë së paku 18 vjeç
 • Kërkohet identifikimi (pasaportë ose ID)
 • Largimi deri në orën 11:00 AM
 • Mosha minimale për check-in është 18 vjeç
 • Kafshët shtëpiake nuk lejohen
 • Kartat e pranuara në hotelin e tij: Visa dhe MasterCard

Politikat

 • Nuk lejohet gatimi në dhomë
 • Nuk lejohet pirja e duhanit
 • Nëse çarçafët dëmtohen nga kremrat kundër diellit, vajrat e tjerë esencialë të trupit ose make-up, ato do t'i tarifohen të ftuarit të regjistruar.
 • Kur bëni një rezervim, duhet të jepen informacione të vlefshme të kartës së kreditit në mënyrë që rezervimi të jetë i garantuar.
 • Dështimi për të kontrolluar në datën e planifikuar të mbërritjes për një rezervim të garantuar me një kartë krediti do të rezultojë në një tarifë që do të ngarkohet në kartën tuaj të kreditit. Do të tarifoheni vetëm natën e parë.
 • Çdo dëmtim i pronës së hotelit, qoftë aksidental apo i qëllimshëm, është përgjegjësi e mysafirit të regjistruar për çdo dhomë të veçantë. Ai do të ngarkohet në regjistër.

Banjo e ëndrrave tuaja

Relaksohuni në banjën e madhe pas një dite të gjatë duke eksploruar qoshet e Tiranës. Dhoma është e pajisur me tharëse flokësh, peshqir dhe rroba banjo.

Ne punojmë me markat më të mira dhe Molten Brown është një prej tyre. Është një markë britanike e parfumeve dhe kujdesit personal. Në vitin 2013, Molton Brown iu dha një Urdhër Mbretëror në njohjen e statusit të tyre si "Furnizues i Tualetit" për HM Mbretëreshën.

DBC_9505 DBC_9504
Rezervoni tani

Regjistrohu për gazeten tonë