EN

Rreth Nesh

Kënaquni me një eksperiencë magjike, një shëtitje prane ujërave të thella blu të rivierës shqiptare dhe përjetoni pushimet e jetës. Area hotel ofron ambiente dhe mikpritje të shkëlqyer për pushimet tuaja më të paharrueshme në jug të Shqipërisë. I ndodhur në Ksamil, 300 m larg plazhit të Ksamilit, Hotel Area ofron akomodim me një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas dhe një bar. Te gjitha dhoma kanë gjithashtu një ballkon te vecante.

Në hotel, dhomat kanë një tavolinë, një TV me ekran të sheshtë, një tualet privat, krevat dhe peshqira. Në Area Hotel të gjitha dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar dhe një kasafortë. Coco Beach është 400 m nga Area Hotel, ndërsa Sunset Beach është 550 m nga prona. Kjo është pjesa e preferuar e të ftuarve tanë në Ksamil, sipas vlerësimeve të pavarura. Bëni zgjedhjen tuaj nga disa lloje të ndryshme dhomash që ne ofrojmë, të gjitha të dizajnuara me kujdes për të ofruar një qendrim komod dhe familjar, të pajisura me komoditet dhe shërbim perfekt.

202-(7-of-20) unnamed-(27) 503-(3)
Hoteli

Hotel Area është një hotel butik
ndodhet ne zemer te Shqiperise.

Përkushtim

Galeria e Hotelit, e dekoruar në stilin Imperial, me mermerin më të mirë italian, kolona të stilit sicilian, llambadarë kristali, krijojnë një ambient të rafinuar dhe mikpritës.

Arkitekturë

Zona e Hotelit ju ofron nivelin e elegancës dhe sofistikimit të kërkuar. Është hoteli më luksoz në Shqipëri, Rajoni dhe më gjerë

main

Hoteli me i bukur ne Ksamil

Regjistrohu për gazeten tonë